AP NEWS
Related topics

Mount Carmel High School honor roll

January 31, 2017 GMT

FRESHMEN

High Honors

Evan C. Acree, Allyson M. Armstrong, Trevor R. Arnold, Carly A. Capehart, Madison F. Culp, Isabelle A. Deisher, Aden M. Gill, Katie A. Halbig, Boyd J. Holt, Kendal G. Homan, Ashton E. Lane, Connor M. Lane, Elijah F. Laws, Ian T. Lockhart, Ashley N. Majors, Jonas L. Martin, Satchel S. Patberg, Trevor J. Peterson, Lauren M. Schoon, Yasmine M. Schrodt, Ashton E. Stine, Adam R. Stoneberger, Alyssa A. Stoneberger, Kody R. Thacker, Hannah E. Wall

Honors

Tyler L. Beavers, Kristin M. Berberich, Josie L. Betsch, Hannah N. Bittner, Nevaeh C. Brock, Savannah A. Cox, Colten G. Davis, Brayden A. Dudley, McKenzye A. Earnest, Nathan W. Emmons, Irene I. Escobedo, Cody Farrar, Jayden E. Goodman, Malachi A. Graves, Clayton E. Halbig, Kyra M. Hamilton, John C. Harrington, Marvin M. Hedge, Cade D. Henson, McKenzie F. Henson, Zachary J. Hocking, Megan L. Hoeszle, Dustan R. Jones, Adam C. Kieffer, Kyle B. Kline, Brennan S. Lathrop, Chase Linson, Coral S. McMahel, Desirae N. Miller, Jaden L. Norrick, Taylor K. Oldendorf, Alexandria L. Peach, Malerie T. Peach, Michaela J. Perry, Triston Phelps, Skyler E. Pritchett, Trenton A. Rafferty, Scott L. Rayborn, Haden T. Smock, Christian A. Stuessel, Gavin R. Swain, Daniel K. Tedford, Noah H. Weir, Samuel D. Wheeler, Christopher F. Whetstone

Straight A’s

Brett Z. Carwile, Drone, Addison R. Drone, Kassidy M. Drone, Madeline M. Goldman, Allison R. Kell, Elliott W. Laws, Jack H. Marvell, Madison J. McIntire, Vaida N. Medler, Madison P. Merritt, Brooke A. Ortez, Reana M. Ortez, Libby E. Schneider, Mary J. Wonzik

SOPHOMORE

High Honors

Drew J. Arnott, Lucas K. Bunting, Michael Coslet, Logan M. Durham, Luke P. Gould, Teagan G. Guard, Gary W. Harness, Kerilynn G. Howard, Meredith M. Jones, Kristen K. Judge, MaryJane M. Mattingly, Bryce K. Peacock, Hannah L. Rogers, Abigail J. Rosignol, Gregory M. Stoltz, Zechariah M. Sutton, Mersadies L. Wagner, Andrew M. Webb, Janice M. Williams

Honors

Ryan K. Allen, Connor D. Anderson, Logan D. Baker, Mary S. Berberich, Mollie A. Dardeen, Bret A. Doan, Karli Y. Ellis, Irene Escobedo, Megan L. Haase, Shivani Hajari, Taylor F. Haught, Alexander M. Hocking, Madison K. Hodge, Emily A. Hurt, Ryan M. Johnson, Jeffrey T. Johnston, Blake B. Kight, Sela E. Lashbrook, Carly J. McClelland, Kristin L. McGee, Jaden C. Merritt, Cody M. Newsum, Brock P. Plassman, Raven E. Schleter, Brooklyn N. Sikes, Noah N. Singer, Alexis S. Snow, Alexia N. Swift, Jaxson T. Witsman, Tristyn E. Wyatt

Straight A’s

Sara M. Mauck, Carli J. Morris, Alison C. Ross

JUNIOR

High Honors

Kylie J. Applebey, Ella L. Banks, Dawson L. Brown, Claudia B. Dougherty, Kaleigh M. Fisher, Blake R. Golden, Rebecca L. Kieffer, Kameron M. Kline, Liberti N. Noble, Stone R. Patberg, Brylee C. Pitzer, Benjamin L. Pixley, Brenna K. Richards, Megan B. Saltsgaver, Jacob A. Thacker, Elizabeth M. Vancil, Jacob S. Whetstone, Zachary M. Whittler, Lauryn N. Wright

Honors

Emily H. Abell, Michael L. Adams, Noah C. Anderson, Karlie M. Berberich, Brandon T. Bosecker, Kyle D. Broster, Della A. Byrns, Tristan L. Carwile, Madison N. Drew, Breanna M. Dudley, Kammeryn Hammond, Andrew J. Hillyard, Madison C. Hortin, Evan W. Kieffer, Tori K. Kingsbury, Kylie N. Majors, Jackson M. Marcotte, Madison S. Mason, Bethany A. McDaniel, Ellie G. McIntire, Baylie J. Ray, Destinee S. Riley, Brayden M. Stipp, Kendall B. Thompson, Morgan E. Thompson, Thomas E. Vermast, Hannah L. Wilson, Isaac M. Wilson, Levi G. Woollard, Morgan D. York

Straight A’s

Paige E. Hocking, Brianna K. James, Trenton A. Thompson

SENIOR

High Honors

McKinnon L. Anderson, Keri S. Ankenbrandt, Olivia L. Bemont, Lilly C. Benedict, Justin M. Berberich, Chelsey M. Boulb, Shealey R. Campbell, Grace A. Claywell, Britney R. Cowling, Carmen S. Deisher, Alma M. Escobedo, Sampson W. Folsom Margelin, Hunter W. Fuller, Kracell N. Guard, Benjamin R. Harrington, Abygail R. Hicks, Raymond B. Higginson, Jacob R. Hocking, Madeline L. Jones, Taylor M. Kingsbury, Ivy N. Kolb, Natalie E. Laws, Jessica B. Lewis, Elizabeth N. Medler, Kasey L. Pearson, Kelsey R. Phelps, Kara N. Price, Mallory L. Raber, Lacey N. Risley, Josslyn M. Shaw, Ivy N. Shehorn, Maximum L. Smock, Hannah E. Speth, Jonas P. Trimble, Trenton M. VanMatre, Tyler J. Wagner, Gracie L. Walker, Jacob C. Webb, Ryan T. Webb, Cameron C. Whaley, Grady J. Wilkinson, Jacob R. Williams, Samuel G. Wilson

Honors

Alexis J. Addison, Kaitlyn L. Anderson, Hanna M. Bobbitt, Tyler S. BUck, Justin L. Carpenter, Cedric J. Deffendoll, Kameryn J. Hammond, Wyatt S. Hargrave, Rachel L. Hawf, Rebecca L. Howard, Trevor L. Kennard, Matthew J. Leach, Camron A. Peach, Bailee D. Peacock, Lindsay R. Rogers, Zekiah O. Speed, Noah S. Strockbine, Telena S. Tice, Kylie J. Williams, Nathan B. Woods, Mary C. Wright

Straight A’s

Simon E. Berberich, Eryn L. Gould, Elijah Z. Hadra, Allyson M. Hale, Tessa M. Hargrave, Tegan A. Henne, Lucas J. Keele, Zachary R. Kemper, Alex S. Mason, Shelby L. McKnight, Mariah N. Mosberger, Isabella M. Noll, Daxton C. Peach, Kathryn A. Summers, Kylie G. Terrell, McKenna A. Zimmerman