AP NEWS
ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Zynga uvádí na trh moderní mobilní hru typu „spoj 3“, Puzzle Combat

April 9, 2021 GMT
Zynga Launches Modern Match-3 Mobile Game Puzzle Combat (Graphic: Business Wire)
Zynga Launches Modern Match-3 Mobile Game Puzzle Combat (Graphic: Business Wire)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--IV 9, 2021--

Společnost Zynga Inc (NASDAQ: ZNGA), globální lídr v interaktivní zábavě, dnes oznámila celosvětové vydání hry Puzzle Combat, nové mobilní akční RPG hry typu „spoj 3“, kde hráči verbují hrdiny, budují základny a soutěží v bitvách hráče proti hráči (PvP) v prostředí se zombie tématikou. Hra Puzzle Combat je vyvíjena Small Giant Games, dceřinou společností Zynga Inc. se sídlem v Helsinkách, která stála za hitem Empires & Puzzles.

ADVERTISEMENT

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210409005193/cs/

Zynga Launches Modern Match-3 Mobile Game Puzzle Combat (Graphic: Business Wire)

V Puzzle Combat se hráči ponoří do boje s nepřáteli z nebezpečné hrůzné armády (Dread Army). V boji jim budou pomáhat různé speciální schopnosti, které budou získávány vytvářením unikátních spojovacích kombinací. Hráči rekrutují špióny, zdravotníky, demoliční odborníky a další k tomu, aby bojovali na jejich straně, a každý z nich s sebou do boje přináší jedinečné speciální útoky. Hráči budou také navrhovat neproniknutelné základny výstavbou a modernizací budov, jako jsou slévárny, dílny, cvičiště a kasárny.

„Puzzle Combat přináší hráčům vzrušení z velení ultimátnímu týmu hrdinů prostřednictvím známého herního konceptu ‚spoj 3‘,” uvedl Jose Saarniniemi, výkonný ředitel Small Giant Games. „Kombinací klíčových prvků Empires & Puzzles s novým moderním designem hry s bojovým motivem ponoří Puzzle Combat hráče do dynamického, akcí napěchovaného virtuálního světa plného zombií. Po dnešním vydání očekáváme, že přidáním dalších témat a vylepšením funkcí určených k oslovování hráčů po celém světě, vznikne okolo Puzzle Combatu komunita angažovaných hráčů.

ADVERTISEMENT

Puzzle Combat bude proti sobě v PvP bitvách stavět hráče z celého světa. Aby dosáhli bitevní dominance, mohou hráči přivolat stovky individualizovaných mocných hrdinů, z nichž každý disponuje jedinečnými schopnostmi a sbírat různé zbraně pro vylepšování a použití v terénu. S postupem mohou také vytvářet aliance, a sdílet tak nejlepší taktiku a soutěžit v náročných týmových akcích, aby posílili své hrdiny, společně postupovali a vytvářeli ultimátní bojovou sílu.

Mezi hlavní herní novinky patří:

  • Více než 200 unikátních hrdinů, které mohou hráči sbírat a vylepšovat.
  • Rychlá akce typu ‚spoj-3‘ se speciálními útoky odemčenými jedinečnými kombinacemi odpovídajících podobných destiček.
  • Stavění základen určených k tréninku vašich rekrutů do hrdinů, farmaření pro získání potravin, těžení kovů, vyrábění klíčových předmětů pro bitvy a mnohem více.
  • Obsáhlé sezóny pro PvP nájezdy s cennými odměnami.
  • Spolupracující alianční herní režimy pro demontáž výkonných válečných strojů, útočení na soupeře v týmových bitvách a dominanci v týmových akcích.
  • Sociální funkce, jako jsou globální a alianční chaty, umožňují hráčům vyměňovat si taktiku a vytvářet týmy, aby dosáhli další úrovně hry.
  • Časově omezené akce, které umožní získávat jedinečné odměny a soutěžit s ostatními hráči.

Puzzle Combat je nyní zdarma ke stažení pro iOS a Android.

Pro více informací prosím navštivte:
Facebook
Twitter
Instagram

Zynga publikuje své výsledky za první kvartál roku 2021 po uzavření trhu ve středu 5. května 2021.

Poznámka editora:

Chcete-li zobrazit podpůrné materiály pro Puzzle Combat, klikněte prosím sem.

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je globálním lídrem v interaktivní zábavě s posláním spojit svět prostřednictvím her. Herní franšízy společnosti Zynga, včetně CSR Racing™,Empires & Puzzles™,Merge Dragons!™, Merge Magic!™,Toon Blast™,Toy Blast™, Words With Friends™ a Zynga Poker™ hrála k dnešnímu dni již více než jedna miliarda lidí. Hry společnosti Zynga jsou k dispozici ve více než 150 zemích a jsou hratelné napříč sociálními platformami a mobilními zařízeními po celém světě. Společnost byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku s dalšími pobočkami v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Další informace naleznete na webové stránce www.zynga.com nebo sledujte Zyngu na Twitteru, Instagramu nebo Facebooku či na blogu společnosti Zynga

VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se, mimo jiné, našich očekávání souvisejících s uvedením hry Puzzle Combat, včetně jejího vydání a ohlasu trhu, přijetí hráči, herních funkcí a hlavních bodů a celkových příležitostí k růstu. Výhledová prohlášení obsahují slova, jako jsou například “výhled”, “očekávat”, “plánovat”, “zamýšlet”, “bude”, “předvídat”, “věřit”, “cíl”, „předpokládat“, včetně různých tvarů těchto slov. Stejně tak všechna prohlášení uvedené v této tiskové zprávě v budoucím čase jsou považována za výhledová prohlášení. Dosažení cíle nebo úspěšné splnění skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhá významným rizikovým faktorům a závisí na splnění řady předpokladů a očekávání. Na výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici v den zveřejnění této zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat výhledová prohlášení. Další informace o rizikových faktorech a předpokladech, které ovlivňují naše podnikání, jsou nebo budou podrobněji uvedeny v našich veřejných zprávách předkládaných Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo přímo na webových stránkách Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) www.sec.gov.

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20210409005193/cs/

CONTACT: Mediální kontakt společnosti Zynga:

Jenny Taylor

jetaylor@zynga.com | (310) 849-0648Linda Chung

lchung@zynga.com | (917) 226-8550

KEYWORD: UNITED STATES NORTH AMERICA CALIFORNIA

INDUSTRY KEYWORD: ENTERTAINMENT CONSUMER ELECTRONICS TECHNOLOGY MOBILE ENTERTAINMENT SOFTWARE ELECTRONIC GAMES

SOURCE: Zynga

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 04/09/2021 07:15 AM/DISC: 04/09/2021 07:15 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20210409005193/cs