ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Odliczanie podczas wirtualnych obchodów Nowego Roku 2022 na Times Square

December 17, 2021 GMT
VNYE (Photo: Jamestown)
VNYE (Photo: Jamestown)
VNYE (Photo: Jamestown)

NOWY JORK--(BUSINESS WIRE)--gru 17, 2021--

W tym roku do świata wirtualnego wraca największa na świecie impreza związana z obchodami Nowego Roku dzięki wznowieniu VNYE, imersyjnego wirtualnego doświadczenia w samym centrum obchodów Nowego Roku - na Times Square. Mieszkańcy wszystkich krajów świata mogą zwiedzić wirtualny świat Times Square, zagrać w gry i obejrzeć transmisję obchodów Nowego Roku na Times Square za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej VNYE.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211216006126/pl/

ADVERTISEMENT

VNYE (Photo: Jamestown)

Firma Jamestown, właściciel One Times Square, na którym odbywa się odliczanie czasu do nadejścia Nowego Roku, w ubiegłym, z uwagi na odwołanie udziału publiczności w obchodach, roku wprowadziła na rynek VNYE – nowy sposób świętowania Nowego Roku w czasie pandemii. Łącznie w 2021 r. VNYE zgromadziło ponad 3,7 mln osób z całego świata.

„Stworzyliśmy VNYE, aby zwiększyć szanse na obchody Nowego Roku i umożliwić zainteresowanym odwiedzenie Times Square w obliczu zakazu organizowania imprez masowych – powiedział Michael Phillips, prezes Jamestown. - Podczas drugiej edycji VNYE będzie uzupełnieniem świętowania z bezpośrednim udziałem publiczności, ale także wydarzeniem samym w sobie – będzie to świat wirtualny, w którym obywatele z różnych państw świata będą mogli wspólnie świętować Nowy Rok”.

„Obchody Nowego Roku na Times Square to wydarzenie na światową skalę, łączące ludzi z całego świata żegnających stary rok i z nadzieją witających rok nadchodzący – powiedział Tom Harris, prezes Times Square Alliance. - Spółka Jamestown pogłębiła te więzi dzięki innowacyjnej technologii VNYE umożliwiającej ludziom z każdego zakątka świata znalezienie się na Times Square i uczestniczenie w tym kultowym wydarzeniu w sposób, o którym do tej pory nawet nie śmieli pomyśleć”.

ADVERTISEMENT

W świecie wirtualnym VNYE użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane awatary, zwiedzić Times Square, zebrać konfetti, aby zdobyć punkty na zindywidualizowanie dodatkowego awatara i odwiedzić taras widokowy znajdujący się na One Times Square, aby z lotu ptaka obejrzeć wirtualny świat Times Square.

Wewnątrz One Times Square można zagrać w trzy pasjonujące gry: Dance World, w której uczestnicy mogą się pochwalić umiejętnościami tanecznymi; Nature World, w której gracze mogą zwiedzić różne otoczenia i wziąć udział w wyprawie, na której zbiera się elementy Kuli Noworocznej z Times Square oraz Zero G, w której użytkownicy mogą udać się w podróż dookoła świata, odwiedzić wiele miejsc i zdobywać doładowania i punkty.

Począwszy od dnia 31 grudnia 2021 r. użytkownicy mogą wybrać jeden z jedenastu widoków, umieszczonych na Times Square kamer transmitujących na żywo oraz jedną z siedmiu transmisji obchodów Nowego Roku przekazywanych z kamer typu EarthCam z różnych miejsc na świecie, w tym z Rio de Janeiro w Brazylii czy Budapesztu na Węgrzech.

O północy w wirtualnym świecie użytkownicy mogą rozpocząć odliczanie do nowego roku, uruchamiając wirtualną Kulę Noworoczną i pokaz sztucznych ogni.

Aplikacja VNYE będzie dostępna do pobrania w sklepach z aplikacjami od dnia 18 grudnia 2021 r., a transmisje na żywo odbędą się w dniu 31 grudnia 2021 roku. Dalsze informacje dostępne są na stronie https://VNYE.com oraz pod odnośnikiem @onetimessquarenyc.

Jamestown

Jamestown to światowa firma ukierunkowana na projektowanie inwestycji i zarządzania nieruchomościami o 38-letniej historii i realizująca misję tworzenia inspirujących miejsc. Od chwili założenia w 1983 r. firma Jamestown zrealizowała transakcje na kwotę przekraczającą 35 mld USD. Od dnia 30 września 2021 r. firma zarządza aktywami o wartości 13,1 mld USD, a jej portfolio obejmuje kluczowe rynki w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i Europie. W skali świata firma Jamestown zatrudnia ponad 400 osób, siedziba główna firmy mieści się w Atlancie i Kolonii, a jej oddziały znajdują się w Amsterdamie, Bogocie, Bostonie, Londynie, Los Angeles, Madrycie, Mediolanie, Nowym Jorku, San Francisco i Waszyngtonie D.C. Aktualne i poprzednie projekty dotyczyły One Times Square i Chelsea Market w Nowym Jorku, Industry City na Brooklynie, Ponce City Market w Atlancie, Ghirardelli Square w San Francisco, budynku Innovation and Design Building w Bostonie oraz Groot Handelsgebou w Rotterdamie. Dalsze informacje dostępne są na stronie www.jamestownlp.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20211216006126/pl/

CONTACT: Lisa Serbaniewicz

Jamestown

Lisa.Serbaniewicz@JamestownLP.comOne Times Square

Elizabeth Latino / Siobhan Stocks-Lyons

Marino

Elatino@marinopr.com/SStocks-Lyons@marinopr.com

KEYWORD: UNITED STATES NORTH AMERICA NEW YORK

INDUSTRY KEYWORD: ENTERTAINMENT MOBILE ENTERTAINMENT COMMERCIAL BUILDING & REAL ESTATE EVENTS/CONCERTS CONSTRUCTION & PROPERTY REIT ELECTRONIC GAMES

SOURCE: Jamestown

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 12/17/2021 01:15 PM/DISC: 12/17/2021 01:16 PM

http://www.businesswire.com/news/home/20211216006126/pl