ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Zynga finalizuje przejęcie producenta gier mobilnych StarLark, poszerzając portfolio o popularny tytuł – „Golf Rival”

October 7, 2021 GMT
Zynga Closes Acquisition of Mobile Game Developer StarLark; Expands Game Portfolio with Hit Franchise, Golf Rival (Graphic: Business Wire)
Zynga Closes Acquisition of Mobile Game Developer StarLark; Expands Game Portfolio with Hit Franchise, Golf Rival (Graphic: Business Wire)
Zynga Closes Acquisition of Mobile Game Developer StarLark; Expands Game Portfolio with Hit Franchise, Golf Rival (Graphic: Business Wire)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--paź 7, 2021--

Firma Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dzisiaj sfinalizowanie przejęcia StarLark, producenta najszybciej rozwijającej się i drugiej największej na świecie gry mobilnej w golfa – „Golf Rival” – wydanej pod szyldem Betta Games. Transakcja zostanie zrealizowana w gotówce i akcjach o łącznej wartości ok. 525 mln USD.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211007005761/pl/

ADVERTISEMENT

Zynga Closes Acquisition of Mobile Game Developer StarLark; Expands Game Portfolio with Hit Franchise, Golf Rival (Graphic: Business Wire)

Dzięki przejęciu Zynga zyska utalentowany zespół programistów odpowiedzialnych za święcącą triumfy grę mobilną „Golf Rival”, w której gracze na różnym poziomie zaawansowania uczestniczą w meczach typu gracz kontra gracz w czasie rzeczywistym oraz w turniejach dla wielu graczy na spektakularnych polach golfowych i z użyciem personalizowanego sprzętu. Transakcja zwiększy też zasięg Zyngi na świecie dzięki otwarciu studia w Chinach z dostępem do bazy utalentowanych specjalistów kreatywnych. Na czele StarLark w dalszym ciągu będzie stał jej założyciel i dyrektor generalny – Henry You – korzystając ze wsparcia aktualnego zespołu zarządzającego. StarLark aktualnie prowadzi prace nad kolejnymi projektami.

„Jesteśmy absolutnie zachwyceni zyskaniem przez Zyngę zespołu o takim dorobku jak StarLark – powiedział Frank Gibeau, dyrektor generalny Zynga. - StarLark i Zynga realizują tą samą wizję łączenia ludzi przez gry. >>Golf Rival<< to kolejna hitowa pozycja w portfolio Zyngi. Zyskamy również nowe studio deweloperskie w Chinach, kraju o niespotykanych gdzie indziej zasobach utalentowanych specjalistów kreatywnych i technicznych. Łącząc nasze siły, będziemy dysponować dużym potencjałem do realizowania dynamicznego rozwoju”.

ADVERTISEMENT

„StarLark podziela pasję, z jaką Zynga łączy entuzjastów gier mobilnych na całym świecie. Nawiązując współpracę z tą firmą, zyskujemy dostęp do jej bogatych zasobów na całym świecie i rozległej wiedzy, które pomogą nam w dalszej pracy nad kolejnymi ekscytującymi produkcjami – powiedział Henry You, założyciel i dyrektor generalny StarLark. - Jesteśmy zachwyceni możliwością otwarcia kolejnego rozdziału naszej podroży wspólnie z Zyngą, światowym liderem w branży gier mobilnych”.

Transakcja przejęcia została formalnie sfinalizowana dnia 5 października 2021 r. Zynga planuje zaktualizować prognozy na rok 2021 dnia 8 listopada (poniedziałek) przy okazji publikacji wyników finansowych za III kw. 2021 r.

Uwaga redaktora:

Materiały graficzne i filmowe można znaleźć pod następującym adresem: https://www.dropbox.com/sh/89wkhslxyahx40b/AACLP9FV4kja4SDozzWJCXLya?dl=0

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Jej produkcje mają ogromny zasięg obejmujący ponad 175 państw i regionów. Firma posiada bogaty dorobek popularnych gier mobilnych, które ściągnięto już ponad 4 mld razy, w tym takie tytuły jak CSR Racing ™, Empires & Puzzles ™, Hair Challenge, Harry Potter: Puzzles & Spells, High Heels!, Merge Dragons! ™, Merge Magic! ™, Queen Bee ™, Toon Blast ™, Toy Blast ™, Words With Friends ™ czy Zynga Poker ™. Niedawno firma stała się właścicielem Chartboost – czołowej platformy reklamowej i monetyzacyjnej, która zapewnia nowe możliwości w zakresie automatycznego systemu zakupu i sprzedaży przestrzeni reklamowej oraz skalowania zysków. Założona w 2007 r. spółka Zynga ma siedzibę w Kalifornii, a także oddziały na terenie Ameryki Północnej, Europy i Azji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com, profilach społecznościowych na Twitterze, Instagramie i Facebooku oraz na blogu Zyngi.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące w rozumieniu Ustawy o reformie przepisów procesowych dot. Papierów wartościowych z 1995 r., w tym wypowiedzi odnoszące się m.in. do: proponowanego przejęcia Beijing StarLark Technology Co., Ltd. („StarLark”), serii gier mobilnych „Golf Rival” i innych powiązanych gier, własności intelektualnych, rejestrów działalności gospodarczej i określonych innych aktywów i pasywów; naszej zdolności do osiągnięcia zamierzonych korzyści z przejęcia, w tym rozwijania serii „Golf Rival”, opracowania przyszłych gier oraz przyciągania i utrzymywania kluczowych programistów i innych pracowników. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „prognozowany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Wypowiedzi takie nie są gwarancją przyszłych wyników, a jedynie odzwierciedlają obecne oczekiwania zarządu. Wykonanie lub powodzenie działań wspomnianych w takich wypowiedziach wiąże się ze znacznym ryzykiem, niepewnością i założeniami, a nasze rzeczywiste rezultaty mogą znacząco odbiegać od rezultatów zakładanych lub sugerowanych. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji na temat ryzyka, niepewności i założeń oraz dodatkowych czynników mogących wpływać na różnice między przewidywanymi i rzeczywistymi rezultatami dostępnych jest lub będzie w bardziej szczegółowej formie w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20211007005761/pl/

CONTACT: Relacje z inwestorami:

Rebecca Lau

e-mail:Investors@zynga.comRelacje z mediami:

Sarah Ross

e-mail:Saross@zynga.com

KEYWORD: CHINA UNITED STATES NORTH AMERICA ASIA PACIFIC CALIFORNIA

INDUSTRY KEYWORD: ELECTRONIC GAMES MOBILE ENTERTAINMENT TECHNOLOGY ENTERTAINMENT SOFTWARE

SOURCE: Zynga

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 10/07/2021 10:56 AM/DISC: 10/07/2021 10:56 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20211007005761/pl