ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Zynga uruchamia przedpremierową rejestrację na „FarmVille 3” – premiera gry zapowiedziana jest na 4 listopada 2021 roku

October 6, 2021 GMT
Zynga Opens Pre-Registration for FarmVille 3 (Graphic: Business Wire)
Zynga Opens Pre-Registration for FarmVille 3 (Graphic: Business Wire)
Zynga Opens Pre-Registration for FarmVille 3 (Graphic: Business Wire)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--paź 6, 2021--

Firma Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki i producent popularnej serii gier „FarmVille”, ogłosiła dzisiaj uruchomienie przedpremierowej rejestracji na jej nadchodzącą produkcję - „FarmVille 3”. Premiera społecznościowego symulatora gospodarstwa rolnego będzie miała miejsce 4 listopada 2021 r. Tytuł dostępny będzie na całym świecie dla użytkowników urządzeń z systemami iOS i Android, a także posiadaczy laptopów i komputerów stacjonarnych z chipem Apple M1. Zynga opublikowała również zwiastun gry z udziałem Marie – popularnej wśród fanów pomocnicy – oraz zupełnie nowymi postaciami i rozkosznymi zwierzakami, które czekają na graczy w „FarmVille 3”.

ADVERTISEMENT

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211006005981/pl/

Zynga Opens Pre-Registration for FarmVille 3 (Graphic: Business Wire)

„>>FarmVille<< przebojem wdarła się na scenę gamingową 12 lat temu, zdobywając rzeszę wiernych fanów. Od tego czasu na całym świecie gry z tej serii zostały zainstalowane łącznie 700 mln razy – powiedział Bernard Kim, President of Publishing w Zynga. - Dzisiaj z radością uruchamiamy przedpremierową rejestrację na trzecią część tego cyklu. Stworzyliśmy ją, by rozpalić wyobraźnię rzeszy graczy, którzy czerpali radość z grania w serię >>Farmville<< w ostatnim dziesięcioleciu, ale także wzbudzić entuzjazm wśród nowego pokolenia graczy”.

W „FarmVille 3” pojawi się 150 gatunków zwierząt – od kurczaków, przez krowy, aż po nowe egzotyczne zwierzaki, w tym przyjacielskie tygrysy i puszyste alpaki. Gracze mogą adoptować młode – rozkoszne pisklęta, owieczki, prosiaczki i inne urocze stworzenia – aby później zajmować się ich hodowlą czy pielęgnacją. Za opiekę nad zwierzętami gracze otrzymają wyjątkowe przedmioty, które ułatwią im prowadzenie gospodarstwa.

ADVERTISEMENT

Trzecia część to powrót Marie – popularnej wśród fanów postaci, która będzie pełnić funkcję przewodniczki zarówno dla obecnej społeczności „FarmVille”, jak i nowych graczy planujących założyć swoje pierwsze gospodarstwo. Marie towarzyszyć będzie grupa ponad 30 różnych pomocników. Każdy z nich wyposażony będzie w przydatne umiejętności, takie jak pieczenie, wędkarstwo, rąbanie drewna czy rękodzielnictwo. Posłużą one graczowi podczas przygody, jaką będzie tworzenie i prowadzenie farmy.

Nie zapominajmy też, jak ważna jest pogoda. Gracze będą mogli sprawdzić dostępne w grze prognozy, aby wiedzieć, kiedy będzie deszczowo, a kiedy słonecznie. Wiedza ta pozwoli im zwiększyć plony podczas kolejnych zbiorów czy też złowić więcej ryb.

Od dziś prowadzona będzie przedpremierowa rejestracja na „FarmVille 3”, w ramach której gracze otrzymywać będą aktualne informacje na temat gry i jako jedni z pierwszych zostaną powiadomieni 4 listopada 2021 r. o tym, że można ją już pobrać. Gracze, którzy ściągną „FarmVille 3” w ciągu pierwszych dwóch tygodni od światowej premiery, otrzymają specjalny pakiet startowy zawierający powitalne dodatki, takie jak różne ozdobniki czy „zdjęcie profilowe koguta Early Bird”, które nadadzą ich zagrodzie indywidualny charakter.

Przedpremierowa rejestracja prowadzona jest na stronie www.FarmVille3.com.

Zwiastun „FarmVille 3” można zobaczyć na stronie https://www.youtube.com/watch?v=KELeZObZy6M

Zdjęcia z FarmVille 3” dostępne są pod adresem: https://www.dropbox.com/sh/xsbcjyc1cbrhxxn/AADLPDssg-4qcxwEcrloZNmba?dl=0

Więcej informacji można znaleźć na stronie FarmVille i profilach społecznościowych:
www.FarmVille3.com
Facebook
Instagram
Twitter

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Jej produkcje mają ogromny zasięg obejmujący ponad 175 państw i regionów. Firma posiada bogaty dorobek popularnych gier mobilnych, które ściągnięto już ponad 4 mld razy, w tym takie tytuły jak CSR Racing ™, Empires & Puzzles ™, Hair Challenge, Harry Potter: Puzzles & Spells, High Heels!, Merge Dragons! ™, Merge Magic! ™, Queen Bee ™, Toon Blast ™, Toy Blast ™, Words With Friends ™ czy Zynga Poker ™. Niedawno firma stała się właścicielem Chartboost – czołowej platformy reklamowej i monetyzacyjnej, która zapewnia nowe możliwości w zakresie automatycznego systemu zakupu i sprzedaży przestrzeni reklamowej oraz skalowania zysków. Założona w 2007 r. spółka Zynga ma siedzibę w Kalifornii, a także oddziały na terenie Ameryki Północnej, Europy i Azji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com , profilach społecznościowych na Twitterze,Instagramie i Facebooku oraz na blogu Zyngi.

„FarmVille”

Opublikowana po raz pierwszy na portalu Facebook w 2009 r. gra „FarmVille” zapoczątkowała serię gier społecznościowych, która od tamtego czasu zainstalowano ponad 700 milionów razy na całym świecie na portalu Facebook oraz na platformach internetowych i mobilnych. Oferując graczom możliwość prowadzenia wirtualnych upraw i budowy wirtualnych farm w czasie rzeczywistym, gra zapewnia rozrywkę wiernym fanom, którzy już sięgnęli po „FarmVille 2”, „FarmVille 2: Country Escape” i „FarmVille 2: Tropic Escape”. Celem „FarmVille 3”, gry stworzonej przez Zynga Helsinki, jest przekształcenie klasycznego gatunku gry opartej na motywie budowy farmy i przedstawienie nowoczesnej mechaniki gier mobilnych.

WYPOWIEDZI PROGNOZUJĄCE

Niniejszy komunikat zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące przewidywanej daty premiery gry oraz przyszłych wydarzeń i dodatków z nią związanych. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „będzie”, „spodziewany”, „planuje”, „zamierza” oraz inne stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20211006005981/pl/

CONTACT: Sarah Ross

e-mail:saross@zynga.comLinda Chung

e-mail:lchung@zynga.com

KEYWORD: CALIFORNIA UNITED STATES NORTH AMERICA

INDUSTRY KEYWORD: ELECTRONIC GAMES OTHER CONSUMER TECHNOLOGY ENTERTAINMENT OTHER TECHNOLOGY MOBILE ENTERTAINMENT SOFTWARE FAMILY CONSUMER

SOURCE: Zynga

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 10/06/2021 04:05 PM/DISC: 10/06/2021 04:06 PM

http://www.businesswire.com/news/home/20211006005981/pl