ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Nowa gra „FarmVille 3” od Zyngi dostępna na całym świecie

November 5, 2021 GMT
FV3 Header Image (Graphic: Business Wire)
FV3 Header Image (Graphic: Business Wire)
FV3 Header Image (Graphic: Business Wire)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--lis 5, 2021--

Firma Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki i producent popularnej serii gier „FarmVille”, ogłosiła dzisiaj ogólnoświatową premierę „FarmVille 3” ‒ ekscytującej, nowej edycji sztandarowej gry „FarmVille” . Społecznościowy symulator gospodarstwa rolnego jest już oficjalnie dostępny do pobrania na całym świecie na urządzenia wyposażone w systemy iOS, Android oraz Mac M1.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211105005558/pl/

ADVERTISEMENT

FV3 Header Image (Graphic: Business Wire)

Po dwunastu latach i ponad 700 milionach pobrań od premiery pierwszej gry z serii FarmVille, która miała miejsce w 2009 roku, „FarmVille 3” powołuje do życia nowy, wspaniale zaprojektowany świat, pełen bogatej obsady w pełni animowanych postaci i interaktywnych zwierząt.

Do gry powraca uwielbiana przez użytkowników przewodniczka Marie, która powita dotychczasową społeczność FarmVille oraz nowych graczy i będzie im towarzyszyć podczas budowania zagród i wykonywania wyzwań. Dołączy do niej nowa ekipa farmerów o zróżnicowanych cechach i umiejętnościach, którzy będą pomagać graczom w korzystaniu z nowych elementów gry, w tym w tworzeniu nowych, konfigurowalnych farm i hodowli zwierząt.

Przenosząc się do nowego świata, gracze będą mogli adoptować, pielęgnować i wychowywać młode zwierzęta z ponad 150 ras – i za swoje wysiłki będą nagradzani towarami, takimi jak wełna i masło.

„FarmVille 3 wprowadza graczy w nowy, zachwycający wizualnie świat FarmVille, pełen przygód, relacji społecznych i ducha rolnictwa, które pokochały setki milionów graczy ‒ powiedział Bernard Kim, prezes Zynga. - Gorąco zapraszamy nowe pokolenie graczy do poznania zachwycających postaci z FarmVille i uroczych zwierząt, które funkcjonują w przepięknej krainie pełnej serca i humoru”.

Kliknij, aby obejrzeć

Nowe cechy gry:

ADVERTISEMENT

  • różnorodne gatunki zwierząt – zbieraj, rozmnażaj i hoduj ponad 150 ras zwierząt, począwszy od kurczaków i krów aż po egzotyczne tygrysy i puszyste alpaki,
  • szeroki wybór postaci – poznaj 30 postaci z przydatnymi umiejętnościami, takimi jak pieczenie, łowienie ryb, drwalstwo i rzemiosło, które pomogą ci w tworzeniu twojej farmy,
  • tętniący życiem świat – kontroluj czynniki pogodowe za pomocą dynamicznego mechanizmu gry, aby przyspieszyć wzrost upraw, złowić więcej ryb lub uzyskać więcej monet,
  • szerokie możliwości personalizacji – załóż swoim farmerom sezonowe stroje, takie jak kostium dyni na Halloween, lub spersonalizuj swoją farmę, stajnię lub pojazdy, wybierając spośród wielu opcji tematycznych, takich jak nowoczesny lub wiktoriański wystrój,
  • funkcje rozgrywki „sąsiedzkiej” – stwórz własną „kooperatywę”, aby wymieniać się towarami z innymi graczami i współpracować, aby wygrywać wydarzenia i zdobywać wyjątkowe dekoracje.

Od dziś gracze, którzy pobiorą grę w ciągu najbliższych dwóch tygodni, otrzymają specjalny zestaw startowy z interaktywnymi funkcjami, które pomogą dostosować farmy do ich preferencji, w tym elementy dekoracyjne i zdjęcie profilowe „Early Bird”.

„FarmVille 3” to najnowszy produkt z serii gier „FarmVille”, która obejmuje: FarmVille 2: Country Escape i FarmVille 2: Tropic Escape.

Dodatkowe zdjęcia i materiały wideo dotyczące „FarmVille 3” można znaleźć tutaj.

„FarmVille 3” jest obecnie dostępna do darmowego pobrania dla systemów iOS, Android i Mac M.

Więcej informacji na stronach:
www.FarmVille3.com
Facebook
Instagram
Twitter

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Jej produkcje mają ogromny zasięg obejmujący ponad 175 państw i regionów. Firma posiada bogaty dorobek popularnych gier mobilnych, które ściągnięto już ponad 4 mld razy, w tym takie tytuły jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Golf Rival™, Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ czy Zynga Poker™. Niedawno firma stała się właścicielem Chartboost – czołowej platformy reklamowej i monetyzacyjnej, która zapewnia nowe możliwości w zakresie automatycznego systemu zakupu i sprzedaży przestrzeni reklamowej oraz skalowania zysków. Założona w 2007 r. spółka Zynga ma siedzibę w Kalifornii, a także oddziały na terenie Ameryki Północnej, Europy i Azji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com , profilach społecznościowych na Twitterze,Instagramie, Facebooku oraz na blogu Zyngi.

„FarmVille”

Opublikowana po raz pierwszy na portalu Facebook w 2009 r. gra „FarmVille” zapoczątkowała serię gier społecznościowych, które od tamtego czasu zainstalowano ponad 700 milionów razy na całym świecie na portalu Facebook oraz na platformach internetowych i mobilnych. Oferując graczom możliwość prowadzenia wirtualnych upraw i budowy wirtualnych farm w czasie rzeczywistym, gra zapewnia rozrywkę wiernym fanom, którzy już sięgnęli po „FarmVille 2”, „FarmVille 2: Country Escape” i „FarmVille 2: Tropic Escape”. Celem „FarmVille 3”, gry stworzonej przez Zynga Helsinki, jest przekształcenie klasycznego gatunku gry opartej na motywie budowy farmy i przedstawienie nowoczesnej mechaniki gier mobilnych

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące przewidywanej daty premiery gry oraz przyszłych wydarzeń i dodatków z nią związanych. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „będzie”, „spodziewany”, „planuje”, „zamierza” oraz inne stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20211105005558/pl/

CONTACT: Linda Chung

e-mail:lchung@zynga.com

KEYWORD: CALIFORNIA UNITED STATES NORTH AMERICA

INDUSTRY KEYWORD: ELECTRONIC GAMES TECHNOLOGY ENTERTAINMENT ONLINE COMMUNICATIONS MOBILE ENTERTAINMENT SOFTWARE INTERNET SOCIAL MEDIA

SOURCE: Zynga

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 11/05/2021 09:09 AM/DISC: 11/05/2021 09:09 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20211105005558/pl