ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Společnost VOOPOO získala ocenění „Ecigclick Best VAPE Brands“ druhým rokem v řadě

December 23, 2021 GMT
Ecigclick Vape Awards 2021 (Graphic: Business Wire)
Ecigclick Vape Awards 2021 (Graphic: Business Wire)
Ecigclick Vape Awards 2021 (Graphic: Business Wire)

SHENZHEN, Čína--(BUSINESS WIRE)--XII 23, 2021--

Dne 15. prosince 2021 vyhlásil známý britský web pro recenze elektronických cigaret Ecigclick výsledky soutěže Ecigclick Vape Awards 2021.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20211219005119/cs/

Ecigclick Vape Awards 2021 (Graphic: Business Wire)

Výrobky VOOPOO získaly pět ocenění včetně ceny Best Vape Brand 2021 a stávají se tak referenční značkou, která byla ohodnocena titulem Best Vape Brand dva roky po sobě.

Tento vynikající opakovaný úspěch v soutěži hodnotící různé kategorie e-cigaret, jako např. Mod, Pod Mod, Pod a Tank opět dokazuje vynikající globální vliv značky VOOPOO. Její diverzifikované produktové portfolio si získalo uznání na trhu a je dobře přijímáno vapery po celém světě.

ADVERTISEMENT

V anketě Ecigclick Vape Awards soutěžilo v různých kategoriích více než 200 hlavních značek e-cigaret. E-mailového hlasování se zúčastnilo přes 100 000 vaperů z celého světa včetně hlavních zákaznických komunit v Severní Americe, Velké Británii a Evropské unii.

V letošním ročníku zvítězila společnost VOOPOO díky svému spotřebitelskému přehledu a diverzifikované strategii hned se čtyřmi produkty, a to s modelem ARGUS v kategorii Nejlepší sada pro začátečníky (Best Vape Kit For Beginners), s modelem DRAG Nano 2 v kategorii Nejlepší POD a dále s modely DRAG 3 a TPP-X POD TANK v kategoriích Nejlepší MOD a Nejlepší Sub Ohm Tank.

Díky změnám tržního prostředí a pokračujícím technologickým inovacím se stávají kuřáci elektronických cigaret stále náročnějšími. Čím dál větší popularitu si na trhu získávají lehké, diverzifikované produkty vyvíjené pro konkrétní scénáře použití.

Vzhledem k tomu investovala společnost VOOPOO do nových produktových řad založených na hodnotě pro zákazníky a uvedla na trh portfolio spojující řady DRAG, VINCI, ARGUS a V, aby vaperům poskytla vhodnější produktová řešení a stále kvalitnější zážitky.

Každý vaper, ať už je fanouškem systémů Mod, Pod Mod či Pod, si zde najde svůj ideální způsob vapování. Společnost VOOPOO respektuje individuální volbu každého zákazníka a ochotně svou nabídku rozšiřuje.

V budoucnu se společnost VOOPOO chystá dále rozvíjet svůj produktový ekosystém a vzájemně integrovat řady DRAG, VINCI, ARGUS a V, aby tak spotřebitelům nabídla bezpečnou, spolehlivou a různorodou soustavu výrobků schopnou uspokojit nejrozmanitější potřeby.

O společnosti VOOPOO

ADVERTISEMENT

Společnost VOOPOO byla založena v roce 2017, během krátké doby se díky produktům z řady DRAG rychle rozrostla a je dobře známá vaperům z celého světa. VOOPOO je technologicky vyspělý podnik integrující výzkum a vývoj, design, výrobu i obchodní operace. Nabízí čtyři stěžejní produktové řady pod názvy DRAG, VINCI, ARGUS a V. Podniká ve více než 70 zemích a regionech Severní Ameriky, Evropy a Asie. Pro více informací navštivte naše webové stránky a sledujte nás na IG, Facebooku a TikToku.

O portálu Ecigclick

Ecigclick se řadí mezi nejobsáhlejší světové weby o elektronických cigaretách s nejaktivnějšími komunitami vaperů. Již 9 let s úspěchem pořádá výroční soutěžní anketu Ecigclick Vape Awards. Jeho progresivní hodnocení je všeobecně uznáváno a má v oboru velký vliv.

VAROVÁNÍ: Tento výrobek lze používat s e-liquidy obsahujícími nikotin. Nikotin je návyková látka.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20211219005119/cs/

CONTACT: PR manažer: Wanfeng Chen

Média: wind.chen@voopoo.com

Obchodní korporace: sales@voopoo.com

KEYWORD: CHINA ASIA PACIFIC

INDUSTRY KEYWORD: VENTURE CAPITAL RETAIL PROFESSIONAL SERVICES TOBACCO SPECIALTY

SOURCE: Shenzhen Woody Vapes Technology

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 12/23/2021 11:20 AM/DISC: 12/23/2021 11:21 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20211219005119/cs