ADVERTISEMENT
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from Business Wire
Press release content from Business Wire. The AP news staff was not involved in its creation.

Zynga dokonuje przejęcia zespołu Echtra Games prowadzonego przez twórców serii „Diablo” i „Torchlight”

March 3, 2021 GMT
Zynga Acquires Echtra Games Team Led by Developers of Diablo and Torchlight Franchises (Photo: Business Wire)
Zynga Acquires Echtra Games Team Led by Developers of Diablo and Torchlight Franchises (Photo: Business Wire)
Zynga Acquires Echtra Games Team Led by Developers of Diablo and Torchlight Franchises (Photo: Business Wire)
Zynga Acquires Echtra Games Team Led by Developers of Diablo and Torchlight Franchises (Photo: Business Wire)
Zynga Acquires Echtra Games Team Led by Developers of Diablo and Torchlight Franchises (Photo: Business Wire)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--mar 3, 2021--

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), globalny lider rozrywki interaktywnej, ogłosił dzisiaj przejęcie Echtra Games, studia tworzącego gry na wiele platform z zespołem deweloperów, wśród których znajdują się twórcy świata gier RPG akcji definiujących gatunek, takich jak „Diablo”, „Diablo II”, „Torchlight” i in.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210303005816/pl/

ADVERTISEMENT

Zynga Acquires Echtra Games Team Led by Developers of Diablo and Torchlight Franchises (Photo: Business Wire)

Zespół Echtra Games wzmocni przyszłą pozycję firmy Zynga w zakresie gier na wiele platform, uzupełniając go o utalentowanych deweloperów z rozległym doświadczeniem w dziedzinie gier na wiele platform oraz własne narzędzia do opracowywania takich gier i technologii budowanych na silniku Unreal Engine. Zespół Echtra Games będzie opracowywał nowe gry RPG, których tytuły nie zostały jeszcze ogłoszone, na różne platformy, we współpracy ze studiem NaturalMotion firmy Zynga.

„Max i jego zespół z Echtra Games są twórcami kilku z najbardziej legendarnych gier, jakie kiedykolwiek powstały, a także ekspertami w gatunku RPG akcji i grach na wiele platform. Cieszę się, że zespół Echtra Games dołączy do rodziny Zynga - powiedział Frank Gibeau, dyrektor generalny Zynga. - To przejęcie będzie miało kluczowe znaczenie w rozwijaniu naszych sztandarowych licencji i marek gier na komórki, komputery PC i konsole, jednocześnie wspierając dalsze poszerzanie potencjalnego rynku firmy Zynga”.

„Echtra Games z przyjemnością dołącza do rodziny Zynga - powiedział Max Schaefer, dyrektor generalny Echtra Games. - Podzielamy wizję Zyngi, zgodnie z którą gry na wiele platform są ważnym elementem przyszłości gier RPG i interaktywnej rozrywki. Z chęcią wykorzystamy nasze rozległe doświadczenie i zdolności do realizacji tego przedsięwzięcia”.

Studio Echtra Games powstało w 2016 r. Prowadzi je grupa doświadczonych weteranów z branży. Max Schaefer wraz z zespołem zarządzającym są współzałożycielami takich oficyn jak Blizzard North, Flagship Studios i Runic Games oraz dysponują solidnym doświadczeniem w tworzeniu takich tytułów, jak „Diablo”, „Diablo II” oraz serii „Torchlight”, „The Sims 4” i wielu innych. Doświadczeni pracownicy Echtra Games współpracowali z takimi firmami jak Blizzard, Disney, Electronic Arts, Runic Games, Kabam i Undead Labs. Zespół deweloperów Echtra Games wydał i prowadzi usługi online na urządzenia mobilne, komputery PC, Playstation 4, XBox One i Nintendo Switch.

ADVERTISEMENT

Informacja wydawcy:

Materiały graficzne i przeznaczone do emisji są dostępne pod linkiem https://www.dropbox.com/sh/zt2yw10epgmbol5/AAAER_7l74stge--9VocMcqPa?dl=0.

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy, jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Merge Dragons!™”, „Merge Magic!™”, „Toon Blast™”, „Toy Blast™”, „Words With Friends™” i „Zynga Poker™”. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze, Instagramie, Facebooku lub na blogu Zynga.

Echtra Games Inc.

Echtra Games to studio zajmujące się tworzeniem gier z San Francisco, które dysponuje doświadczonymi deweloperami, którzy pomogli ukształtować świat gier RPG akcji. Zespół powstał na początku 2016 r. za sprawą Maxa Schaefera, współtwórcy definiujących gatunek serii „Torchlight” i „Diablo”. Wieloletnie marzenie powrotu do świata „Torchlight” zainspirowało go do zebrania jednych z najlepszych twórców gier w branży i stworzenia pierwszego projektu studia, „Torchlight III”. Więcej informacji na stronie www.echtragames.com.

WYPOWIEDZI PROGNOZUJĄCE

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące, m.in. celów biznesowych spółki oraz możliwości dalszego rozwoju w zakresie gier na wiele platform i powiększania potencjalnego rynku oraz przyszłych projektów opracowywania gier. Wypowiedzi takie cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń, jak „perspektywa”, „przewidywany” „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych w dniu ich formułowania. Spółka nie ma obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w publicznych wnioskach składanych przez spółkę w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20210303005816/pl/

CONTACT: Relacje z inwestorami:

Rebecca Lau

e-mail:Investors@zynga.com

Relacje z mediami:

Sarah Ross

e-mail:Sarah@zynga.com

KEYWORD: UNITED STATES NORTH AMERICA CALIFORNIA

INDUSTRY KEYWORD: ELECTRONIC GAMES MOBILE ENTERTAINMENT TECHNOLOGY ENTERTAINMENT SOFTWARE

SOURCE: Zynga

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 03/03/2021 12:39 PM/DISC: 03/03/2021 12:39 PM

http://www.businesswire.com/news/home/20210303005816/pl