AP NEWS
ADVERTISEMENT
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.
Related topics
PRESS RELEASE: Paid content from TS Newswire
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.

The News Spy Opinie - Oszustwo czy nie?

October 14, 2020 GMT

New York, NY ( TS Newswire ) -- 14 Oct 2020

The News Spy Opinie i Recenzje - Oszustwo czy nie?

Jeden z najbardziej wydajnych i zautomatyzowanych systemów handlu kryptowalutami nosi nazwę The News Spy. Z pewnością będziemy polecać serwis The News Spy każdemu inwestorowi, który chce codziennie zarabiać na rynku kryptowalut, bowiem podczas naszych testów platforma ta wypadła nadspodziewanie dobrze. Nasze zaufanie do platformy The News Spy wzrosło jeszcze bardziej, gdy zaznajomiliśmy się z pozytywnymi opiniami wystawionymi przez obecnych użytkowników.

ADVERTISEMENT

Zapraszamy do lektury naszej recenzji The News Spy, jeżeli pragniecie dowiedzieć się, dlaczego uważamy, że jest to jedna z najlepszych alternatyw dla wszystkich zainteresowanych zarabianiem dochodem pasywnym wypracowywanym na rynku kryptowalut.

The News Spy Opinie - Handel kryptowalutami z The News Spy

Handel walutami wirtualnymi przy wykorzystaniu rzeczonej platformy przebiegał nie tylko sprawnie ale i bardzo skutecznie. Dość powiedzieć, że zadowalający zysk udało się nam wypracować już podczas pierwszej sesji handlowej.

The News Spy wprowadza handel kryptowalutami na zupełnie nowy poziom, pozwalając zarówno doświadczonym jak i początkującym internautom znacznie poprawić swój stan posiadania.

Zalety zarabiania z The News Spy

Jesteśmy pod wrażeniem modelu handlu kryptowalutami opracowanego przez administrację omawianej platformy zautomatyzowanej. Po przetestowaniu wszystkich jej kluczowych funkcji możemy bez cienia wątpliwości stwierdzić, że możliwe jest dzięki niej zarabianie w ujęciu dziennym, bez jakichkolwiek przeszkód czy obostrzeń.

Jest to idealna okazja by zarobić niemałe pieniądze na rynku walut wirtualnych. Zadania tego podjąć się może dosłownie każdy, a więc zarówno osoby zatrudnione w pełnym wymiarze godzin, emeryci, osoby bezrobotne, czy też studenci poszukujący źródła zadowalającego i relatywnie wysokiego zarobku pasywnego, które nie wymagać będzie od nich nadmiernego zaangażowania.

ADVERTISEMENT

Cieszymy się, że możliwości zarabiania pieniędzy na rynku kryptowalut są teraz dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Testy system handlowego The News Spy

Przetestowaliśmy system handlu kryptowalutami, starając się wcielić w rolę początkującego inwestora. Nasz zespół musiał wykonać rozliczne testy, aby upewnić się, że użytkownicy korzystający z systemu po raz pierwszy nie będą mieli żadnych problemów z jego obsługą. Byliśmy gotowi odnotować wszelkie niedoskonałości i w razie potrzeby powiadomić o tym fakcie zespół administracyjny. Na szczęście nie było takiej potrzeby.

Konfiguracja konta

Nasze nowe konto założyliśmy w mniej niż trzy minuty. Podczas procesu rejestracji użytkownika nasz zespół ustalił, że zakładanie konta przebiega tak szybko, bowiem w formularzu niezbędne jest podanie tylko najbardziej podstawowych danych, a więc nazwy użytkownika, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Informacje, które dostarczyliśmy, aby otworzyć nowe konto na platformie handlu kryptowalutami The News Spy, zostały zweryfikowane w ciągu kilku sekund. My z kolei otrzymaliśmy prośbę

Wpłata depozytu

Wszyscy użytkownicy, którzy pragną handlować walutami przy wykorzystaniu The News Spy powinni dokonać wpłaty przed użyciem platformy do handlu kryptowalutami. Sprawdziliśmy, czy kwota depozytu jest akceptowalna i czy próg wejścia nie został przez administrację ustalony na zbyt wysokim poziomie.

W przypadku The News Spy, minimalny depozyt dla wszystkich użytkowników wynosi tylko 250 dolarów, co jest sumą niezwykle przystępną. Wiele innych platform do handlu kryptowalutami wymaga od inwestorów bardzo wysokiego kapitału początkowego, dlatego też cieszy nas, że nowi użytkownicy potrzebują tylko 250 dolarów, aby zacząć zarabiać na rynku kryptowalut.

Dokonaliśmy wpłaty depozytu w minimalnej wysokości korzystając z płatności poprzez MasterCard. Transakcja została zakończona szybko , a my mogliśmy przejść do aktywacji trybu handlu w czasie rzeczywistym.

Sesja handlowa w czasie rzeczywistym

Nasza sesja handlowa w czasie rzeczywistym trwała siedem godzin. Nasz zespół musiał uważnie obserwować zautomatyzowany proces handlu kryptowalutami, co z kolei wiązało się z ustaleniem relatywnie długich ram czasowych w kwestii długości sesji. Obserwowaliśmy, jak roboty handlowe kupują i sprzedają różne kryptowaluty za pośrednictwem naszego konta.

Kiedy zakończyliśmy sesję transakcyjną po nadmienionych siedmiu godzinach, z radością ustaliliśmy, że osiągnęliśmy zysk w wysokości 1096 dolarów. Wygenerowany zysk był znacznie wyższy niż oczekiwaliśmy.

Przegląd funkcji serwisu

Jednym z głównych celów tej recenzji The News Spy było zidentyfikowanie funkcji, które sprawiają, że platforma handlowa jest nad wyraz opłacalna. Aby było to możliwe, nasz zespół zidentyfikował kluczowe cechy wypływające na wyjątkowość systemu.

Szybkie wpłaty

Wiemy, jak ważne jest posiadanie systemu, który umożliwia użytkownikom szybkie dokonywanie wpłat. Na rynku kryptowalut korzystne oferty można stracić przez nawet kilka sekund nieuwagi. Dlatego też niezwykle ważne jest korzystanie z systemu, który umożliwia użytkownikom szybkie przelewanie środków na konto, aby zapewnić dostęp do najlepszych ofert jeszcze przed odwróceniem się trendu rynkowego.

Zaawansowany system handlu kryptowalutami

Nasz zespół odkrył, że roboty handlowe zaimplementowane w ramach The News Spy doskonale wykonują swoje zadania, a system jest wspierany przez zaawansowany algorytm handlu kryptowalutami. Potwierdzamy, że The News Spy korzysta z jednego z najlepszych modeli handlu kryptowalutami z jakimi mieliśmy styczność w naszej karierze

Obsługa klienta

Użytkownicy mogą kontaktować się z działem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy niezależnie od pory dnia lub nocy. Uważamy, że skuteczna obsługa klienta jest kluczowa, ponieważ inwestorzy mogą potrzebować wsparcia, wyjaśnienia kluczowych funkcji serwisu lub też usunięcia problemów, które mogą utrudniać lub uniemożliwiać im sprawne inwestowanie posiadanych zasobów finansowych.

Błyskawiczne wypłaty zysków

Po wysłaniu zlecenia wypłaty zysku, który osiągnęliśmy podczas pierwszej sesji handlowej na żywo, z radością zauważyliśmy, że środki zaksięgowane zostały na naszym koncie bankowym już po upływie niecałych 24 godzin. Jest to wręcz błyskawiczne tempo realizacji przelewów, którego nie powstydziłaby się żadna platforma konkurencyjna.

Dostęp do platformy handlowej

Staraliśmy się używać różnych kanałów, aby mieć pewność, że każdy będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z obrotem kryptowalutami bez jakichkolwiek utrudnień. Nasz zespół sprawdził dostęp do platformy handlowej ze smartfona, laptopa i tabletu. Za każdym razem system działał bez zarzutu. Użytkownik musi jedynie wprowadzić adres platformy w przeglądarce mobilnej lub stacjonarnej, a następnie zalogować się na swoje konto.

Jeżeli nie chcemy korzystać z urządzeń mobilnych, zawsze istnieje także możliwość użytkowania platformy w sposób tradycyjny, a więc poprzez wykorzystanie w rym celu komputera stacjonarnego lub laptopa.

The News Spy - nasz werdykt

Nasz zespół ocenia skuteczność, przejrzystość oraz wydajność serwisu The News Spy na 100 %, jako że podczas przeprowadzania kolejnych testów serwis ten nie zawiódł nas ani razu, pozwalając wypracować niemałe zyski a także gwarantując szybkie wpłaty i wypłaty środków. Polecamy serwis wszystkim osobom zainteresowanym błyskawicznym pomnażaniem posiadanych środków finansowych przy minimalnym ryzyku.