AP NEWS
ADVERTISEMENT
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.
PRESS RELEASE: Paid content from TS Newswire
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.

Crypto Genius Opinie - Oszustwo czy nie?

October 7, 2020 GMT

Warsaw, WA ( TS Newswire ) -- 08 Oct 2020

Crypto Genius Opinie i Recenzje - Oszustwo czy nie?

Rozpoczęcie przygody z handlem kryptowalutami jest obecnie niezwykle łatwe; wielu inwestorów odkryło platformy zautomatyzowane, z których korzystać mogą nawet początkujący internauci. Uważamy, że rozpoczęcie handlu kryptowalutami to świetny pomysł dla każdego, kto chciałby poprawić swój stan posiadania.

Oto nasza oficjalna recenzja serwisu Crypto Genius. Znaleźliśmy odpowiedzi na pytania, które czytelnicy już od jakiegoś czasu zadawali naszemu zespołowi za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ramach tej recenzji sprawdziliśmy różne funkcje Crypto Genius, aby zapewnić, że wszystkie informacje na temat tej platformy handlu kryptowalutami mają pokrycie w rzeczywistości.

ADVERTISEMENT

Crypto Genius Opinie - Codziennie zarobki dzięki handlowi kryptowalutami

Przetestowaliśmy funkcję handlu w czasie rzeczywistym, co pozwoliło nam osiągnąć znaczny zysk już po naszej pierwszej sesji. Niezwykle istotny, szczególnie z punktu widzenia początkujących inwestorów jest fakt, że nowi użytkownicy mogą zacząć zarabiać z Crypto Genius po zainwestowaniu minimalnego depozytu w wysokości 250 dolarów.

Byliśmy zaskoczeni, że minimalna wartość depozytu na Crypto Genius ustawiona została na tak niskim poziomie, natomiast maksymalna kwota depozytu wynosiła 15,000 dolarów. W swojej karierze testowaliśmy wiele platform handlu kryptowalutami, które wymagają minimalnego depozytu w wysokości 1000 dolarów. Niekiedy wymagany wkład początkowy jest nawet wyższy.

Cieszy nas, że administracja Crypto Genius w przemyślany sposób obniżyła minimalny depozyt. Jest to strategiczna decyzja, która z pewnością przyciągnie więcej użytkowników, jako że wielu internautów z pewnością zainteresuje możliwość łatwego pomnażania posiadanych środków.

W ramach niniejszego testu zespół przeprowadzał jedną sesję handlową na żywo każdego dnia przez kolejne cztery dni. Po zakończeniu każdej sesji udawało nam się wypracować niemały zysk. Pokazuje to jak łatwe jest wypracowanie zysku pasywnego przy wykorzystaniu platformy Crypto Genius.

ADVERTISEMENT

Analiza automatycznego systemu Crypto Genius

Zautomatyzowany system handlu walutami wirtualnymi jest jednym z najlepszych, z jakich dane nam było korzystać. Już na wstępie niniejszego artykułu możemy go z czystym sercem polecić wszystkim czytelnikom.

System nie wymaga także jakiejkolwiek dodatkowej wiedzy z zakresu inwestycji czy najnowszych technologii. Roboty handlowe zaimplementowane w ramach platformy zajmują się wszystkim począwszy od nabycia walut po korzystnej cenie, a skończywszy na ich sprzedaży w momencie, gdy ich wartość wzrośnie.

Serwis jest dość podobny do standardowej giełdy, jednakże gdy handlujemy kryptowalutami za pomocą Crypto Genius, zyski wypłacić można niemalże natychmiast po ich wypracowaniu, natomiast wszelkie środki przelane zostaną na podane konto bankowe.

Zalety handlu przy pomocy platformy Crypto Genius

Zaobserwowaliśmy, że handel kryptowalutami został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić maksymalnej liczbie użytkowników generowanie zadowalających zysków. Oto jeszcze inne zalety serwisu Crypto Genius, które udało się nam zidentyfikować;

Szybka rejestracja

Proces rejestracji trwał zaledwie kilka minut. Zauważyliśmy, że dołożono starań, aby skrócić czas potrzebny na założenie nowego konta w ramach Crypto Genius. Krótki czas rejestracji został osiągnięty poprzez usunięcie nieistotnych danych z formularza zgłoszeniowego. Jedyne dane potrzebne do zarejestrowania nowego konta to nazwa konta, hasło, adres e-mail oraz numer telefonu.

Cieszymy się, że system posiada szybki proces rejestracji, jako że ułatwi to nowym użytkownikom rozpoczęcie przygody z inwestowaniem.

Bezpieczna platforma handlowa

Nasz zespół odkrył, że wszelkie informacje związane z kupnem i sprzedażą kryptowalut są odpowiednio szyfrowane w serwisie. Dane te są dostępne tylko dla upoważnionych pracowników firmy. Dzięki zaimplementowaniu modułów antywirusowych oraz zabezpieczających, ryzyko wykradzenia informacji poufnych jest bliskie zeru.

Skuteczność systemu

Jedną z cech, które wyróżniają Crypto Genius na tle jej podobnych platform handlowych, które testowaliśmy, jest jej dokładność. Niezwykle istotne jest, aby system transakcyjny mógł szybko wybierać najlepsze oferty. Co sekundę na rynku kryptowalut realizowane są setki transakcji, nie wszystkie z nich są jednakże opłacalne. Dlatego też dobrze jest korzystać z systemu handlu kryptowalutami, który łatwo zidentyfikuje najlepsze oferty na rynku.

Przeprowadzone przez nas testy pokazały, że serwis identyfikuje lukratywne transakcje niezwykle szybko, a następnie w mgnieniu oka przystępuje do ich realizacji.

Obsługa klienta

Wiemy, że jednym z czynników, które mogą utrudniać prawidłowe korzystanie z platformy do handlu kryptowalutami, jest usterka w systemie lub brak możliwości wykonywania przez użytkownika konkretnych zadań. Ustaliliśmy, że w ramach omawianego systemu skorzystać można z pomocy biura obsługi klienta dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Profesjonaliści zawsze chętni są do udzielenia rzeczowych, wysoce przydatnych problemów, a także są w stanie posłużyć poradami, dzięki którym zarabianie pieniędzy na rynku kryptowalut stanie się jeszcze łatwiejsze.

Zautomatyzowany system wypłat

Po zakończeniu sesji handlowej na żywo system wypłat automatycznie oblicza zysk wypracowany przez użytkownika. Jest on nie tylko inteligentny ale i bardzo skuteczny system. Wiele innych platform handlu kryptowalutami wymaga od użytkownika wysłania wiadomości e-mail do zespołu administracyjnego przed dokonaniem wypłaty.

W naszym przypadku, po zakończeniu sesji handlowej w czasie rzeczywistym, system wypłat był za każdym razem aktywowany automatycznie. Wszelkie wypracowane środki zostawały dopisane do konta użytkownika, z którego mogliśmy je bez trudu wypłacić na rachunek bankowy.

Crypto Genius w mediach

W Sieci natknęliśmy się na wiele artykułów, których autorzy twierdzili, iż celebryci oraz popularni inwestorzy aktywnie wspierają Crypto Genius. Niektóre internetowe źródła twierdzą, że Bill Gates, Richard Branson, Thomas Cook, Gordon Ramsay i wielu innych inwestorów uznać można za współwłaścicieli Crypto Genius. Dokładna analiza wykazała jednakże, że są to wyłącznie plotki i pomówienia, którym nie należy dawać wiary.

Dlaczego polecamy Crypto Genius

Handel przy wykorzystaniu Crypto Genius to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych. Pragniemy, aby nasi czytelnicy czerpali jak największe korzyści z tak dobrze zaprojektowanego systemu zautomatyzowanego handlu kryptowalutami . Ustaliliśmy, że Crypto Genius został zaprojektowany w sposób przemyślany, bezpieczny, a przede wszystkim skuteczny, co z kolei bezpośrednio przekłada się na możliwość pomnożenia posiadanych środków finansowych i odzyskania utraconej wolności finansowej.

Postanowiliśmy zachować po zakończeniu testów konto w serwisie Crypto Genius, jako że pragniemy przy jego wykorzystaniu w dalszym ciągu pomnażać posiadane zasoby pieniężnezwłaszcza z uwagi na fakt, że jest to niezwykle łatwe oraz przyjemne doświadczenie.

Często zadawane pytania dotyczące serwisu Crypto Genius

Czy muszę dysponować zaawansowaną wiedzą handlową, aby używać serwisu Crypto Genius?

Nie, nie musisz posiadać jakiegokolwiek doświadczenia ani umiejętności w kwestii handlu kryptowalutami. System bazuje na wykorzystaniu specjalnych robotów handlowych, które wykonają całą pracę za Ciebie.

Jak zacząć swoją przygodę z serwisem?

Aby zacząć zarabiać w systemie Crypto Genius musisz zakończyć proces rejestracji, który trwa niecałe trzy minuty, dokonać wpłaty i rozpocząć handel w czasie rzeczywistym.

Czy serwis działa w sposób legalny?

Tak, Bitcoin Code jest zarejestrowaną firmą posiadającą wszelkie zezwolenia oraz certyfikaty uprawniające do obrotu walutami wirtualnymi.

Czy mogę używać Crypto Genius jako jedynej platformy handlowej?

Jak najbardziej. Cechuje się ona ponadprzeciętnie wysoką skutecznością, co z kolei oznacza, że bez trudu będziesz w stanie przy jej wykorzystaniu wypracować zadowalające zyski.