AP NEWS
ADVERTISEMENT
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.
PRESS RELEASE: Paid content from TS Newswire
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.

BitQT Opinie - Oszustwo czy nie?

October 14, 2020 GMT

New York, NY ( TS Newswire ) -- 15 Oct 2020

BitQT Opinie i Recenzje - Oszustwo czy nie?

Stabilność finansowa powinna mieć charakter ciągły; wiele osób żyje od wypłaty do wypłaty. Nie powinno tak być, zwłaszcza w przypadku łatwej dostępności serwisów umożliwiających zarabianie pieniędzy na handlu kryptowalutami. Właśnie dlatego pragniemy informować naszych użytkowników o najlepszych platformach, które pomogą im znacznie poprawić ich stan posiadania.

Aby rozpocząć pomnażanie swoich środków, inwestorzy powinni skorzystać z automatycznego systemu handlu kryptowalutami. Postanowiliśmy pomóc naszym czytelnikom wybrać najlepszy serwis do handlu kryptowalutami , testując dostępne w chwili obecnej opcje. Jedną z platform do automatycznego handlu, która trafiła na naszą listę jest BitQT.

ADVERTISEMENT

BitQT Opinie - Czym jest BitQT ?

BitQT to inteligentna i zautomatyzowana platforma handlowa pozwalająca na obrót wszystkimi rodzajami kryptowalut dostępnymi na rynku. Jest to jedna z automatycznych platform transakcyjnych udostępnionych w Sieci celem pomocy inwestorom, którzy nie posiadają umiejętności ręcznego handlu kryptowalutami. Teraz także oni mogą zacząć zarabiać na rynku kryptowalut.

W ramach tej recenzji pragnęliśmy sprawdzić, czy każdy internauta, który zdecyduje się zainwestować na rynku kryptowalut przy pomocy systemu BitQT osiągnie znaczny zysk. Dokładne testy pozwoliły określić, że sytuacja taka ma miejsce, a do pomnażania posiadanych środków nie są potrzebne jakiekolwiek dodatkowe umiejętności.

BitQT to portal godny zaufania

Udało nam się potwierdzić, że serwis działa zgodnie z przepisami prawa, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, a także dysponuje pozwoleniami umożliwiający obrót walutami wirtualnymi na rynku. Bardzo cieszy nas fakt, iż nie jest to kolejna platforma, której głównym celem jest wprowadzanie użytkowników w błąd.

Nie znaleźliśmy jakichkolwiek przesłane, które sugerowałyby, że tylko profesjonalni handlowcy kryptowalut lub inwestorzy mogą skorzystać z BitQT. System handlu jest niezwykle prosty, a więc użytkownicy nie muszą posiadać żadnych umiejętności handlowych, aby skutecznie wypracowywać zysk pasywny.

ADVERTISEMENT

Jak działa BitQT?

Nasz zespół zidentyfikował poszczególne moduły i algorytmy, które współpracują ze sobą zapewniając maksymalną opłacalność platformy BitQT. Jednym z najistotniejszych komponentów serwisu jest bez wątpienia tryb handlu w czasie rzeczywistym.

Robot handlowy w czasie rzeczywistym skanuje rynek kryptowalut, a następnie identyfikuje i zabezpiecza korzystne transakcje, które po finalizacji mogą przynieść inwestorowi niemałe zyski. Wkład właściciela konta wykorzystywany jest celem kupna kryptowalut po cenie rynkowej, a następnie ich sprzedania z zyskiem w momencie, gdy zainteresowanie danym zasobem w znacznym stopniu wzrośnie.

Kluczowe funkcje systemu BitQT

Możemy potwierdzić, że funkcje BitQT są łatwe w użyciu. Nasz zespół wypróbował je wszystkie, aby lepiej zrozumieć system oraz sposób w jaki on funkcjonuje.

Chcieliśmy również zidentyfikować ewentualne kwestie problematyczne, jednakże jak się okazało administracja dokłada wszelkich starań, by portal był nieprzerwanie aktualizowany, a wszelkie zgłaszane przez użytkowników problemy błyskawicznie usunięte.

Procedura rejestracji konta

To bez wątpienia pierwsza z funkcjonalności serwisu BitQT, z której będą korzystać nowi inwestorzy. Rejestracja nie sprawiła nam choćby najmniejszych problemów; otworzyliśmy nowe konto BitQT w mniej niż pięć minut. Proces rejestracji konta jest tak krótki, ponieważ od początkujących inwestorów wymagane są tylko podstawowe informacje identyfikacyjne.

Podczas tworzenia profilu użytkownika, podać musieliśmy nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło.

System weryfikacji

Dowiedzieliśmy się, że w systemie zaimplementowano moduł weryfikacyjny, aby uniemożliwić botom i hakerom dostęp do platformy BitQT. Proces weryfikacji jest niezwykle szybki i skuteczny. W ciągu kilku minut otrzymaliśmy powiadomienie, że nasz wniosek o założenie konta w ramach BitQT został zatwierdzony.

Wpłata depozytu

System BitQT bazuje na depozycie wpłacanym przez internautę, który następnie wykorzystywany jest do realizacji poszczególnych transakcji. Naszym zdaniem jego kwota nie jest wygórowana, a dodatkowo konto można zasilić w dowolnym momencie korzystając z kompleksowej listy pośredników płatności.

Rozmaite opcje płatności online dają użytkownikom z całego świata możliwość wyszukania pośrednika świadczącego usługi na terenie ich kraju.

Dokonana przez nas wpłata zaksięgowana została po zaledwie kilku sekundach, co uznajemy za ogromny plus serwisu.

Jak działa tryb handlu w czasie rzeczywistym w ramach BitQT?

Nasz zespół był pod wrażeniem skuteczności trybu handlu w czasie rzeczywistym. Bardzo cieszy nas fakt, że zaimplementowano także dodatkowe zabezpieczenia i moduły dbające o ochronę środków użytkownika.

Handel w czasie rzeczywistym z BitQT okazał się być szybki i opłacalny. Wystarczyło kilka kliknięć, aby aktywować roboty handlowe. Następnie nasz zespół wybrał preferowane opcje, po czym można było rozpocząć sesję. Po upływie około dziesięciu minut, algorytmy wykorzystane na platformie zdążyły wykonać już około dwudziestu transakcji, z których lwia większość zakończyła się wypracowaniem dla nas zysku, co niezwykle nas cieszy.

Bezpieczeństwo użytkowników

W ramach platformy zaimplementowane zostały rozliczne moduły dodatkowe, dzięki którym mogliśmy mieć pewność, że nie występuje ryzyko, iż nasze zasoby staną się celem ataku hackerów.

Nie tylko udało nam się w niemalże błyskawiczny sposób pomnożyć wpłacony depozyt, to dodatkowo byliśmy pewni, że naszym pieniądzom nic nie grozi.

Wiele opcji handlu kryptowalutami

BitQT został zaprojektowany do obsługi transakcji, w ramach których obrót dokonywany jest różnymi rodzajami walut dostępnych na rynku. Użytkownicy mogą wybrać opcję obrotu wyłącznie wybraną kryptowalutą, jednakże z doświadczenia powiedzieć możemy, że odpowiedni dobór par pozwala jeszcze szybciej i efektywniej pomnażać posiadane środki.

Limity transakcyjne

Limity transakcyjne jeszcze lepiej chronią środki użytkownika przed ewentualnymi stratami. Po ich ustawieniu, transakcje finalizowane będą wyłącznie do poziomu ustalonego przez użytkownika. Jest to funkcja szczególnie opłacalna w przypadku, gdy planujemy przeprowadzić kilka dłuższych sesji handlowych, podczas których nie będziemy mieli dostępu do komputera, laptopa lub smartfona.

Informacje o BitQT w mediach

W mediach natknęliśmy się na plotki, jakoby BitQT zarządzany i reklamowany był przez możnych tego świata, takich jak Bill Gates, Richard Branson, czy też najznamienitsi piłkarze z całej Europy. Zbadaliśmy te doniesienia i możemy stwierdzić, że są fałszywe. BitQT to niezależna marka, która nie jest powiązana z jakimikolwiek inwestorami zewnętrznymi

Fałszywe twierdzenia zamieszczane w mediach społecznościowych na witrynach internetowych mają za zadanie wprowadzić potencjalnych użytkowników w błąd zachęcamy, aby unikać takich rewelacji i omijać je jak najszerszym łukiem.

BitQT Nasz werdykt

Naszym zdaniem BitQT to serwis niezawodny dzięki któremu zarobić można niemałe pieniądze w ujęciu dziennym. Jest on nie tylko szybki i skuteczny, ale także a może przede wszystkim bezpieczny dla zarówno nowych jak i zaawansowanych użytkowników.

Możemy bez cienia wątpliwości polecić serwis BitQT, jako że charakteryzuje się on wręcz ponadprzeciętną skutecznością, pozwalając inwestorom bez większego trudu pomnażać posiadane środkii to nawet w sytuacji gdy nie dysponują oni jakimkolwiek doświadczeniem inwestycyjnym. Nam udało się zwiększyć kwotę początkową depozytu kilkukrotnie jesteśmy pewni że sztuka ta powiedzie się także znacznej większości naszych czytelników.