AP NEWS
ADVERTISEMENT
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.
PRESS RELEASE: Paid content from TS Newswire
Press release content from TS Newswire. The AP news staff was not involved in its creation.

Bitcoin Storm Opinie - Oszustwo czy nie?

October 14, 2020 GMT

New York, NY ( TS Newswire ) -- 14 Oct 2020

Bitcoin Storm Opinie i Recenzje - Oszustwo czy nie?

Wiele osób spędza długie godziny zaznajamiając się treścią webinarów poświęconych sposobom zarabiania pieniędzy w Interneciemożna jednak podejść do tematu z innej, znacznie prostszej strony. Mamy nadzieję, że wielu naszych czytelników dzięki dzisiejszemu wpisowi przekona się, że możliwe jest zarabianie w ujęciu dziennym na rynku kryptowalut.

Musimy przyznać, że zarabianie dodatkowych funduszy jest teraz niezwykle proste, a wszystko to dzięki zautomatyzowanym platformom transakcyjnym dostępnym w Sieci. Jedną z nich jest Bitcoin Storm.

ADVERTISEMENT

Bitcoin Storm Opinie - Czym jest Bitcoin Storm?

Nazwa tego zautomatyzowanego systemu handlu kryptowalutami mówi niemalże wszystko. Jest to doskonale zaprojektowana platforma transakcyjna, która może zostać wykorzystana do kupowania i sprzedawania kryptowalut online.

Nasz zespół uważa, że odkryliśmy Bitcoin Storm zbyt późno, ponieważ opinie na temat platformy wskazują, że wiele osób handluje i zarabia niemałe pieniądze przy jej pomocy już od bardzo dawna. Nigdy jednak nie jest za późno, aby rozpocząć swoją przygodę z handlem i dołączyć do ogromnej rzeszy inwestorów, którzy z taką łatwością zarabiają pieniądze na rynku kryptowalut.

Ile mogą zarobić inwestorzy w ujęciu dziennym?

Musieliśmy mieć pewność, że inwestorzy mogą zarobić dużo pieniędzy handlując z Bitcoin Storm. Jednym z obszarów, które nasz zespół starał się ocenić, była niezawodność recenzowanej platformy handlowej. Z doświadczenia wiemy, że każdego dnia można zarabiać na rynku kryptowalut niemałe pieniądze, konieczne jest tylko wykorzystanie wysoce skutecznych robotów, które zminimalizują ryzyko utraty środków na skutek odwrócenia się trendu rynkowego.

Podczas naszej pierwsza sesji handlu w czasie rzeczywistym nasz zespół obserwował w jaki sposób realizowane są transakcje. Były one finalizowane wręcz błyskawicznie, natomiast po sześciu godzinach nieprzerwanej pracy algorytmów, do naszego konta doliczona została niebagatelna suma 946 dolarów.

ADVERTISEMENT

Po zakończeniu sesji handlowej postanowiliśmy zapoznać się z recenzjami publikowanymi przez innych użytkowników, aby przekonać się, czy nasz przypadek był odosobniony, czy też każdy inwestor może zarabiać niemałe pieniądze w ujęciu dziennym przy pomocy nadmienionej platformy.

Dowiedzieliśmy się, że wielu inwestorów handlujących przy pomocy Bitcoin Storm zarabia do 5000 dolarów dziennie. Inwestorzy ci rozpoczęli od większego kapitału, co z kolei przełożyło się bezpośrednio na znacznie bardziej satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Wprowadzenie dla początkujących inwestorów

W niniejszej sekcji naszej recenzji pragniemy przedstawić wszystkim zainteresowanym główne zalety serwisu Bitcoin Storm oraz pierwsze kroki, jakie należy wykonać, aby móc w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami oferowanymi przez rzeczoną platformę.

Rejestracja nowego profilu użytkownika

Po przejściu na stronę główną serwisu pobraliśmy formularz rejestracyjny. Aby dokonać rejestracji konta użytkownika, musieliśmy podać takie dane jak nazwa konta, adres e-mail oraz numer telefonu. Ustawiliśmy również hasło autoryzacyjne.

Proces rejestracji profilu użytkownika trwał około pięciu minut. Następnie uzyskaliśmy dostęp do wszystkich kluczowych funkcji dostępnych w ramach platformy

Handel wieloma walutami

Jedną z opcji, które zaobserwowaliśmy podczas przygotowań do naszej pierwszej sesji handlowej był fakt, iż Bitcoin Storm umożliwia handel wieloma walutami. Naszym zdaniem jest to nadzwyczaj korzystne rozwiązanie, bowiem pozwala maksymalizować osiągane zyski, szczególnie jeżeli użytkownik jest choćby w minimalnym stopniu zaznajomiony ze specyfiką rynku.

Funkcja limitu transakcji

Byliśmy zachwyceni, gdy dowiedzieliśmy się, że administracja wprowadziła w serwisie limity transakcyjne, które to ograniczają wysokość środków, którymi obracać mogą roboty handlowe. Jest to niezwykle korzystne szczególnie w przypadku inwestorów, którzy dysponują ograniczonym budżetem, a dodatkowo obawiają się, że mogą w niespodziewanym momencie stracić swój wkład na skutek nieprzewidzianej zmiany trendu na rynku. Dzięki limitom ryzyko takie ograniczone zostało niemalże do zera.

Po ustaleniu powyższych kwestii dokonaliśmy wpłaty.

Bitcoin Storm akceptuje niskie depozyty

Z przyjemnością informujemy, że możliwe jest testowanie funkcji handlu na w czasie rzeczywistym po zasileniu konta w serwisie Bitcoin Storm sumą już 250 dolarów. Jest to kwota niewygórowana, na której wydatek pozwolić sobie będzie mógł zapewne niejeden inwestor. Co więcej, kwota 250 dolarów jest znacznie niższa niż ma to miejsce w przypadku serwisów konkurencyjnych, w których to aktywacja podstawowych funkcji serwisu wymaga przeznaczenia na ten cel wielokrotności powyższej sumy.

Zautomatyzowany handel w czasie rzeczywistym

Możemy potwierdzić, że proces handlu w czasie rzeczywistym na opisywanej platformie jest w pełni zautomatyzowany. Musieliśmy jedynie kliknąć przycisk, aby aktywować roboty handlowe. W pełni zautomatyzowane systemy do handlu na żywo oferują wygodę i pewność wypracowania wysokiego zysku przy minimalnym zaangażowaniu ze strony użytkownika.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usprawnień jakie w ramach swojego serwisu postanowili wprowadzić administratorzy.

Pozostałe kluczowe funkcje Bitcoin Storm

Oto niektóre z funkcji, które testowaliśmy podczas recenzji Bitcoin Storm;

Funkcja handlu demonstracyjnego

Dostępna jest także funkcja handlu demonstracyjnego. Jest to inteligentny moduł, który realizuje transakcje w sposób wirtualny, a więc bez narażania użytkownika na utratę wpłaconego depozytu. W momencie, gdy inwestor zrozumie sposób działania systemu oraz przekona się co do skuteczności algorytmów zaimplementowanych na platformie, może on przejść do funkcji handlu w czasie rzeczywistym, gdzie to będzie on mógł mnożyć posiadane środki finansowe bez jakichkolwiek ograniczeń.

Wsparcie klienta w modelu 24/7

Uważamy, że wszystkie internetowe platformy handlu kryptowalutami powinny oferować użytkownikom całodobową obsługę klienta. Bitcoin Storm jest jedną z takich platform. Wszyscy użytkownicy mogą w dowolnej chwili skorzystać z działu obsługi klienta, który niezależnie od pory dnia lub nocy służy profesjonalną poradą.

Wypłata środków

Nasz zespół odkrył, że po wypracowaniu zysku na rynku kryptowalut użytkownicy mogą szybko wypłacić swoje pieniądze do lokalnego banku połączonego z kontem Bitcoin Storm.

Obsługa przelewów dostępna jest obecnie na terenie aż 120 krajów, co oznacza, że niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy lub też w którym w chwili obecnej rezydujemy, możliwe będzie przelanie środków, a następnie ich dalsze inwestowanie.

Możemy potwierdzić, że wypłata do lokalnego banku trwa niecałe 24 godziny, co bardzo pozytywnie nas zaskoczyło

Kto jest właścicielem Bitcoin Storm?

W Internecie napotkać można na wiele historii dotyczących tożsamości administratorów systemu Bitcoin Storm. W różnorakich artykułach pojawiają się tak znamienite nazwiska jak chociażby Richard Branson, Elon Musk, czy Bill Gates. Nasza weryfikacja nie potwierdziła jednakże prawidłowości powyższych historii, co każe nam uznać, że są one fałszywe.

Nasz zespół skontaktował się bezpośrednio z właścicielami. Są to inwestorzy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy to postanowili opracować serwis Bitcoin Storm z myślą o wszystkich internautach, którzy pragną bez większego wysiłku wypracować zadowalające zyski.

Nasze wnioski

Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do skorzystania z serwisu Bitcoin Storm już dziś, jako że jego obsługa jest niezwykle łatwa. Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że pomnażanie posiadanych środków nigdy jeszcze nie było tak łatwe i przyjemne.